شرایط و قوانین

در تماس باشید
فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
این وبسایت به هیچ وجه در زمینه خرید و فروش ارز (اسکناس) فعالیت نمیکند.
تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند.
کلیه ی اطلاعات مشتریان نزد پی وی اینترنشنال امانت می باشد و آن ها را در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد داد.
پی وی اینترنشنال حق دارد در صورت مشاهده ی فعالیت های مشکوک مانند پولشویی و یا هر فعالیتی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران منافات دارد ، حساب و کارت مشتری فوق را بدون اطلاع وی مسدود کند.
در صورتی که مشتری پس از سفارش کارت و در سررسید پرداخت های بعدی خود کوتاهی کند ، پی وی اینترنشنال پس از ۱۴ روز از صدور کارت این حق را دارد کارت وی را مسدود کرده و هزینه های متضرر شده را از مبلغ بیعانه ی مشتری کسر نماید .
در صورتی که بانک و موسسه صادر کننده ی کارت بنا به صلاحدید خود تصمیم به مسدود نمودن کارت کاربری نماید ، پی وی اینترنشنال مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.
پس از ثبت سفارش کارت ها ، امکان تغییر نوع کارت و یا مشخصات و واحد پولی کارت وجود ندارد.
در مورد صدور کارت های بین المللی ، پی وی اینترنشنال تنها متعهد به تحویل به موقع کارت به مشتری می باشد و هیچ گونه مسئولیت دیگری در مورد استفاده های مشتری از کارت و یا هرگونه مساله جزیی یا کلی به عهده نخواهد داشت.
پی وی اینترنشنال در هر زمان در رد یا قبول هر سفارش در هر مرحله و به هر دلیل مختار است . بدیهی است در صورتی که برای سفارشی مبلغی دریافت شده باشد و آن سفارش به هر دلیلی رد شود و یا به سرانجام نرسد ، پی وی اینترنشنال مبلغ دریافت شده را پس از کسر خسارات خود به مشتری برخواهد گرداند.
دارنده کارت مسئول کلیه تراکنش های مالی انجام شده توسط کارت بوده و ضمن تعهد در قبال حفظ کارت و اطلاعات مربوطه در صورت هرگونه سوءاستفاده از کارت یا موجودی آن شخصا در کلیه مراجع قانونی پاسخگو خواهد بود.
از آنجایی که کارت ها دارای تاریخ انقضاء هستند، لذا چنانچه متقاضی تمایل به تمدید آن داشته باشد باید حداقل یک ماه قبل از تاریخ انقضاء واگذار کننده را کتباً از درخواست خود مطلع کند در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه پی وی اینترنشنال نخواهد بود.
پی وی اینترنشنال میتواند در هر زمان مفاد این تفاهم نامه را بدون اعلام قبلی تغییر داده و مفادی را به آن کم یا اضافه کنند. مسئولیت اطلاع از این تغییرات و مفاد جدید تفاهم نامه بر عهده مشتریان است. بدیهی است تقاضای مجدد در استمرار خدمات به منزله پذیرفتن آخرین موارد مندرج است. مشتریان میتوانند از طریق مراجعه به همین صفحه و یا تماس با پی وی اینترنشنال از این موارد آگاهی یابند، در هر صورت مفاد تفاهم نامه مورد توافق طرفین لازم الاتباع و مستند هستند.
برای استفاده از خدمات پی وی اینترنشنال باید دارای سن قانونی ، ۱۸ سال و بالاتر باشید. استفاده از حساب شخصی دیگر برای پرداخت ها غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل ، مسئولیت بر عهده پرداخت کننده می باشد. چنانچه شخصی از کارت یا حساب شخصی دیگر استفاده کرد پی وی اینترنشنال پول وارد شده به حساب خود را برگشت میزند، برای برگشت زدن نیاز است تا حتما کپی کارت ملی و شناسنامه شخصی که از حساب وی استفاده میکنید را برای ما ایمیل کنید. پی وی اینترنشنال این اختیار را دارد پس از پرداخت از شما تصویر کارت ملی و کارت بانکی که پرداخت را با آن انجام داده اید درخواست نماید.
پی وی اینترنشنال روال برگشت هزینه را در بازه ی زمانی ۱ الی ۱۵ روزه انجام می دهد.
در صورت وقوع فورس ماژور برای هر یک از طرفین قرارداد، میبایست مراتب را ظرف 15 روز کاری به طرف مقابل اعلام نموده و چنانچه مانع ظرف مدت 45 روز کاری حل نشود، قرارداد فسخ شده تلقی میگردد.
در صورتی که مشتری درخواست خرید فروشندهیی را بدهد و پی وی اینترنشنال آن را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران نداند و خرید را برای شما انجام دهد و فروشنده به هر دلیلی در کشورهای مبدا ، مقصد و یا کشورهای ترانزیت دچار مشکل شود و یا بلوکه شود ، پی وی اینترنشنال هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت
در صورتی که پس از ارسال محصولی به ایران ، به هر دلیل (از جمله مسایل مربوط به گمرک) هزینه ی اضافی به قیمت محصول افزوده شد ، مسئولیت پرداخت آن به عهده مشتری درخواست کننده می باشد .
در مورد سفارشات مربوط به خرید و ارسال فروشنده به ایران ، پی وی اینترنشنال مختار است نسبت به ارسال مستقیم فروشنده به ایران و یا ارسال از طریق یک کشور ثالث ، خود تصمیم بگیرد و در صورت اعمال هزینه ی بیشتر ، مسئولیت پرداخت این هزینه به عهده ی مشتری می باشد.