صدور سیم کارت بین الملل

سفارش آنلاین

استفاده از سیم کارت های فعلی خودمان در سفرهای بین المللی، ایده ی خوبی نمی باشد چرا که اپراتورهای تلفن همراه عموما هزینه های زیادی را بابت خدمات رومینگ به شما تحمیل خواهند کرد (به جز در موارد استثنا).

به جای پرداخت این هزینه های رومینگ، می توان از راه کارهای جایگزین آن استفاده نمود : داشتن یک سیم کارت بین المللی یا خرید سیم کارت کشور مقصد که هر کدام از این راه کارها مزایا و معایب خاص خود را دارد.

سیم کارت های بین الملل اینترنشنال پِی وِی به صورت پیش فرض دارای دو شماره ی فعال آمریکا (+1) و انگلیس (+44) (به صورت همزمان) می باشد که با هر دو شماره می توانید تماس های داخلی و خارجی را دریافت کنید و یا خود تماس برقرار نمایید.

صدور سیم کارت بین الملل
صدور سیم کارت بین الملل

مزایای استفاده از سیم کارت های بین المللی اینترنشنال پِی وِی:

 • رومینگ بین الملل رایگان

  با استفاده از سیم کارت های بین المللی اینترنشنال پِی وِی در بیش از ۹۵ کشور جهان، تماس های دریافتی خود را رایگان کنید و صورت حساب های تلفن همراه خود را بیش از ۸۵ درصد کاهش دهید.

 • خدمات دیتارومینگ (Data Roaming) کم هزینه

  هزینه های دیتا رومینگ سیم کارت های اینترنشنال پِی وِی بسیار کم تر از تعرفه های سیم کارت های معمولی می باشد . تعرفه های دیتای سیم کارت های ما از حدود ۳۰۰۰ تومان بابت هر گیگابایت شروع می شود .

 • امکان داشتن بی نهایت شماره بر روی سیم کارت

  سیم کارت های بین المللی اینترنشنال پِی وِی به صورت پیش فرض دارای دو شماره می باشد . یک شماره ی انگلیس (+44) و یک شماره آمریکا (+1) . علاوه بر آن شما می توانید شماره های بیشتری را از کشور های دیگر جهان (بیش از ۵۰ کشور) به سیم کارت خود اضافه کنید.

 • پوشش دهی بیشتر

  سیم کارت های بین المللی اینترنشنال پِی وِی ، در بیش از ۱۹۰ کشور جهان از جمله کشور عزیزمان ایران، پوشش دهی دارد و شما می توانید با خیالت راحت از در دسترس بودن خودتان اطمینان حاصل کنید.

5 stars, based on 298 reviews
هزینه ی صدور سیم کارت و شارژ اولیه

1500000 ریال معادل 150 هزار تومان

هزینه صدور ، فعال سازی و ارسال به ایران

10 پوند

شارژ اولیه

۲۰۰ هزار تومان

جمع مبلغ پرداختی

 • کاهش هزینه های صورتحساب تلفن همراه تا ۸۵ درصد
 • قابلیت تماس، دیتا(اینترنت) و پیامک
 • تماس های دریافتی رایگان در ۹۵ کشور جهان از جمله ایران
 • پوشش دهی تا ۱۹۰ کشور جهان
 • امکان افزودن شماره های مجازی ۵۰ کشور جهان بر روی سیم کارت فعلی
 • و ...

هزینه های استفاده از سیم کارت بین الملل

محاسبه تعرفه های سیم کارت اینترنشنال پِی وِی
نتیجه ی محاسبه

جهت محاسبه ی تعرفه های تماس و دیتای سیم کارت اینترنشنال پِی وِی، کشوری که در آن هستید(یا خواهید بود) و کشوری که به آن تماس میگیرید را مشخص نمایید.

هم اکنون درخواست خود را برای خرید سیم کارت بین الملل ثبت نمایید.

سفارش آنلاین