نقد کردن درآمدهای ارزی

ارسال درخواست

این که افراد بتوانند از اینترنت و فضاهای مجازی درآمدزایی کنند، آن هم درآمدهای ارزی از خارج کشور، بسیار قابل تحسین است . حال اگر نتوان از این درآمد در کشور استفاده کرد، این چرخه کامل نشده است . اینترنشنال پِی وِی به شما کمک خواهد کرد که این چرخه را کامل نمایید و از درآمدهای ارزی خود به صورت ریالی در داخل کشور استفاده کنید .

شما می توانید درخواست خود را در این رابطه با کارشناسان ما در میان بگذارید تا آن ها شما را در این مورد راهنمایی کنند . در ادامه ی مطلب می توانید با پر استفاده ترین سرویس هایی که فریلنسرها (Freelancer) جهت درآمد زایی از آن ها استفاده می کنند، آشنا شوید .

نقد کردن درآمدهای ارزی شما
نقد کردن درآمدهای ارزی شما
5 stars, based on 87 reviews

پرطرفدارترین سرویس های درآمد ارزی برای ایرانیان کدام اند؟

Apple Developer

Android Developer

Envato

دلار پی پال

برنامه نویسان و طراحان از پیشگامان به دست آوردن درآمدهای ارزی از طریق فضاهای آنلاین هستند . در میان طراحان، کسانی که طراحی های وب سایت، اپلیکیشن و لوگو را انجام میدهند شانس بیشتری برای انجام پروژه های خوب دارند و درمیان برنامه نویسان نیز، کسانی که تخصص نوشتن اپلیکیشن های گوشی های همراه را دارند حتما بازار مستعد این زمینه را شناخته اند که پا بر این عرصه نهاده اند!! تنها کافی است اپلیکیشنی بنویسید که مردم برای استفاده از آن حاضر باشند هزینه ای را پرداخت کنند. اگر این اپلیکیشن قابل نصب بر روی سیستم های عامل رایج فعلی که Android و iOS هستند، باشند ماجرا جذاب تر هم خواهد شد! نگران تبدیل درآمدهای ارزی خود به ریال هم نباشید، این قسمت از کار را به ما بسپارید.

از کجا و چگونه درآمد ارزی داشته باشیم؟

این روزها سایت ها و سرویس های بسیاری وجود دارند که به کسانی که در اموری تخصص دارند کمک می کنند از طریق آن ها درآمدزایی داشته باشند . اگر شما مترجم زبانی هستید، طراح سایت و یا لوگو می باشید، برنامه نویسی می کنید و یا هر تخصصی که بتوان به صورت دورکاری انجام داد، به راحتی می توانید در این سایت ها ثبت نام کنید و پروژه های مدنظر خود را بگیرید و پول بدست بیاورید. حال برای این که بتوانید این درآمدها را به صورت ریال دریافت کنید می توانید درخواستتان را با ما در میان بگذارید و پس از اعلام شماره حساب، درآمد خود را به صورت ریالی داشته باشید . در زیر به تعدادی از این سایت ها و سرویس ها اشاره کرده ایم .

نرخ معیار ارزهای رایج برای تسویه حساب درآمدهای ارزی

به روزشده در دوشنبه 29 بهمن 97 ساعت 04:10:22

دلار

0 تومان

یورو

0 تومان

پوند

0 تومان

برای اطلاع از قیمت سایر ارزها ، درخواست خود را پس از لاگین در سایت به صورت تیکت ارسال نمایید.