پرداخت های پی پال

ارسال درخواست

PayPal یک سرویس پرداخت آنلاین می باشد که به افراد و سازمان ها این امکان را می دهد بدون این که به وارد کردن اطلاعات بانکی و یا کارت اعتباری نیازی وجود داشته باشد، به حساب های مختلف پول ارسال و یا دریافت نمایند.هم چنین به وسیله ی PayPal می توانید هزینه ی خرید های اینترنتی خود را پرداخت کنید و پرداختی های خود به افراد خارج از کشور را با آن انجام دهید.

در صورتی که حساب پی پالی ندارید می توانید از خدمات پرداخت پی پال اینترنشنال پِی وِی برای این نحوه از پرداختی هایتان استفاده نمایید . علاوه بر این می توانید به کمک ما، دارای حساب فعال پی پال شوید .

انجام پرداخت های پی پالی
انجام پرداخت های پی پالی

چرا باید از PayPal استفاده کنیم؟

امن و حفاظت شده بمانید

پی پال همواره از آخرین تکنولوژی های رمزنگاری داده ها برای حفظ اطلاعات شما استفاده می کند و این خطر از دست رفتن و یا سرقت اطلاعات را به حداقل می رساند .

از هرکجا می خواهید پرداخت کنید

شما می توانید به هر تعداد کارت اعتباری که می خواهید به حساب خود متصل کنید و نگران این نباشید که اکانت پی پال خود را همواره شارژ نگه دارید .

سریع و آسان پرداخت کنید

هنگام خریدهای اینترنتی با انتخاب پرداخت از طریق پی پال به آسانی به اکانت خود در پی پال بروید و روش پرداخت مورد نظر را خود را انتخاب کنید و خریدتان را کامل کنید.

5 stars, based on 214 reviews

شما به وسیله ی PayPal می توانید برای هر شخص و یا سازمانی پول ارسال کنید . پول می تواند به واحد پولی غیر از واحد پولی شما باشد چه برای دریافت و چه برای پرداخت . PayPal هم اکنون ۲۵ واحد پولی مختلف را پشتیبانی می کند که به طور اتوماتیک هنگام به حساب نشستن به واحد پولی مدنظر تبدیل می شود .

استفاده از PayPal به عنوان درگاه اینترنتی پرداخت وجه هم اکنون بسیار مورد استفاده قرار گرفته شده است . شما می توانید به وسیله ی PayPal از سایت های اینترنتی زیادی که این درگاه را دارا می باشند خرید نمایید بدون اینکه نیاز با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری و یا اطلاعات حساب بانکی وجود داشته باشد .

PayPal به خودی خود به دلیل اینکه در تراکنش های مالی نیازی به وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری و یا حساب بانکی وجود ندارد ، باعث امنیت خریدهای و پرداخت های اینترنتی خواهد شد . علاوه بر آن PayPal همواره از آخرین تکنولوژی های رمزنگاری داده ها برای حفظ اطلاعات شما استفاده می کند و این خطر از دست رفتن و یا سرقت اطلاعات را به حداقل می رساند . علاوه بر این PayPal قوانین مشخص و تعریف شده ای برای برگشت وجوهی که به اشتباه پرداخت شده اند و یا مشکلی در انجام تراکنش ها به وجود آمده باشد ، که این خود از مزایای PayPal می باشد .

برخی از مزایای پی پال برای انجام پرداخت های اینترنتی عبارت اند از :

 • صرفه جویی در زمان
  • همه ی اطلاعات مالی خود را تنها در یک مکان ذخیره کنید.
  • برای خریدهای متفاوت از کارت های اعتباری متفاوت استفاده کنید.
  • نیازی نیست برای هر خریدی اطلاعات کارت اعتباری خود را تایپ کنید( که کاری تکراری و خسته کننده است ).
 • PayPal در همه ی جهان مورد اطمینان است
  • داشتن بیش از ۵۰ میلیون حساب فعال که هر روز در حال افزایش است.
  • در ۲۰۳ کشور و منطقه ی جهان استفاده می شود.
  • در بسیاری از وبسایت های معتبر جهان مانند ebay مورد استفاده قرار گرفته.
 • PayPal امن است
  • فروشنده ها اطلاعات کارت اعتباری و یا حساب بانکی شما را نخواهند دید.
  • بر اساس اطلاعات خود ، از بسیاری از کلاه برداری های اینترنتی جلوگیری می کند .
 • مقرون به صرفه
  • برای استفاده در خریدها همیشه رایگان است.
  • برای کسب و کار ها با سایزهای متفاوت قیمت های متفاوتی دارد.

اینترنشنال پِی وِی چه خدمتی عرضه می کند؟

انجام پرداخت های پی پال

افتتاح حساب پی پال

در صورتی که می خواهید پولی را برای فرد و یا سازمانی از طریق پی پال ارسال یا دریافت کنید و یا این که قصد خرید سرویس یا محصولی را دارید که پرداخت آن از طریق پی پال می باشد و خود نیز اکانت پی پال ندارید ، می توانید درخواست خود را با ما در میان بگذارید تا اینترنشنال پِی وِی به نمایندگی از شما، خرید و یا پرداخت هایتان را انجام دهد .

شما با خرید یک کارت اعتباری بین الملل از ما، می توانید خود صاحب حساب پی پالی شوید . اینترنشنال پِی وِی شما را در این زمینه تا حصول نتیجه به رایگان مشاوره خواهد داد . جهت اطلاع از ویژگی ها و هزینه ی خرید کارت اعتباری اینجا را کلیک کنید .

نرخ معیار ارزهای رایج برای پرداخت های پی پال (با احتساب کارمزد)

به روزشده در پنجشنبه 27 دی 97 ساعت 06:14:11

دلار

0 تومان

یورو

0 تومان

پوند

0 تومان

برای اطلاع از قیمت سایر ارزها ، درخواست خود را پس از لاگین در سایت به صورت تیکت ارسال نمایید.