پرسش های متداول

در تماس باشید

برای صدور کارت اعتباری بین الملل (مسترکارت) مدارک زیر نیاز می باشد :

  • تصویر صفحه ی نخست پاسپورت معتبر
  • تصویر کارت ملی
  • آدرس ایمیل معتبر
  • شماره همراه
  • آدرس تحویل کارت (منزل یا محل کار)

بله، کارت واقعا به نام شما و با پاسپورت ایرانی شما صادر می شود و شما این موضوع را می توانید در هنگامی که اطلاعات کارت را از بانک صادر کننده دریافت می کنید، مشاهده نمایید .

آدرس دارنده ی کارت در واقع آدرس شرکت های ما در اروپا و امارات می باشد و هنگام فعال سازی کارت به شما اطلاع رسانی خواهد شد .

در صورت مفقود شدن و یا دزدیده شدن کارتتان ، در اولین فرصت ، با ارسال تیکت پشتیبانی ما را از این موضوع آگاه نمایید . هم چنین در مواقعی دیگری که نیاز به کمک و پشتیبانی ما دارید نیز می توانید از قسمت تیکیتینگ (درخواست های من) موارد را با ما در میان بگذارید.

هزینه ی صدور مجدد کارت معادل دو سوم هزینه ی خرید کارت در روز تمدید می باشد .

نه دقیقا، به طور کل در هنگام خریدهای اینترنتی نیاز به هیچ گونه پسوردی نمی باشد و با اطلاعات درج شده روی کارتتان (نام و نام خانوادگی، شماره کارت، تاریخ انقضا و کد CVV2) می توان خرید را انجام داد و برخلاف کارت های رایج در ایران پسورد دومی در کار نیست . بنابراین می بایست در نگه داری اطلاعات کارتتان بسیار دقت نمایید . (البته در صورتی که خریدی توسط شما انجام نشده و موضوع قابل اثبات باشد، پول های پرداختی به حساب برخواهند گشت) . در مورد رمز اول که در ایران به رمزی گفته می شود که در هنگام استفاده از دستگاه های POS و ATM کاربرد دارند، باید بگوییم: بله. مسترکارت های صادر شده برای شما دارای PIN می باشند که در مواقع استفاده ی فیزیکی باید از آن اطلاع داشته باشید.(در نظر داشته باشید تمام مسترکارت ها دارای این ویژگی نمی باشند و این یک مزیت محسوب می شود)

بله، هنگامی که واحد پول پرداختی شما با واحد پول کارت شما یکسان نباشد و تراکنشی اتفاق بیوفتد کارمزدی از طرف بانک صادر کننده از حساب شما کسر می شود . به دلیل متفاوت بودن درصد این کارمزد برای واحدهای پولی مختلف و نوع کارت های متفاوت، برای اطلاع از این کارمزد ها با ما تماس بگیرید .

شما می توانید در تمامی کشورهایی که مسترکارت در آنجا فعال می باشد از این کارت ها استفاده نمایید . برای ایرانیان استفاده در کشورهایی مثل امارات، ترکیه، روسیه و ... بسیار مهم است که خوشبختانه در تمامی این کشورهای می توان دستگاه های ATM و POS مسترکارت یافت و از آن ها استفاده کرد . به یاد داشته باشید برخی از دستگاه های ATM مسترکارت، فقط برای کارت هایی جوابگو است که از آن کشور و یا از آن بانک صادر شده باشد. بنابراین نگران نباشید و با کمی جست و جو و پرسش، می توانید استفاده ی مدنظر را از کارتتان انجام دهید .

بله. شما می توانید تنها با نام کاربری که در همین وب سایت ایجاد کرده اید، کل کارت هایی که خرید کرده اید را در همان اکانت مدیریت کنید . کافی است پس از ورود به سایت به قسمت "کارت های من" رفته و تراکنش های انجام شده را به تفکیک ماهیانه مشاهده نمایید و کارت های خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت (قابل استفاده توسط همه کارت های شبکه ی شتاب) شارژ نمایید .

از طریق همین وب سایت پس از ورود به سایت و رفتن به قسمت مدیریت کارت ، می توانید مبلغ مدنظر برای شارژ را وارد نمایید و به معادل ریالی آن را به صورت آنلاین (و یا کارت به کارت) پرداخت نمایید تا کارت شما شارژ شود .

به بطور کلی دو محدودیت اصلی برای کارت های صادر شده وجود دارند :

  • محدودیت سقف موجودی : حدود ۳۰ میلیون تومان
  • محدودیت برداشت نقدی روزانه : حدود ۵ میلیون تومان

هم بله و هم خیر . شما می توانید به وسیله ی پی پال به حساب های افراد دیگر که در این سرویس اکانت دارند پولی را انتقال دهید .این انتقال پول سقف محدودی دارد و برای مقادیر زیاد قابل استفاده نمی باشد . در صورتی که خودتان اکانت پی پال ندارید می توانید درخواستتان را برای پرداخت و یا دریافت مبالغ مورد نظر با ما در میان بگذارید تا اینترنشنال پِی وِی به نمایندگی از شما درخواستتان را انجام دهد.

برای این که بتوانید به پی پال شخصی دیگر پولی را ارسال کنید کافی نام کاربری وی در اکانت پی پال را بدانید که معمولا این نام کاربری ایمیل شخص می باشد. (حتما قبل از ارسال پول از صحت نام کاربری مطمئن شوید)

بله، امکان داشتن اکانت برای ایرانیان وجود دارد ولی امکان استفاده از پی پال در ایران در حال حاضر خیر . (حتی به صورت اینترنتی) و برای استفاده از پی پال در ایران می بایست از راه های رایج جهت تغییر آی پی کشور استفاده نمایید .

بله، از پی پال می توان به عنوان درگاه بانکی در وب سایت استفاده کرد به شرط این که از اکانت های Business پی پال استفاده نمایید . برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

بله شما می توانید مسترکارت هایی را که از اینترنشنال پِی وِی تهیه می کنید را به عنوان کارت اعتباری معتبر جهت پرداخت ها به پی پال معرفی نمایید .

جهت آگاهی از قیمت ها و کارمزدهای پرداخت های پی پالی به صفحه ی پرداخت های پی پال مراجعه نمایید .

بستگی به فروشگاهی دارد که مشتری انتخاب می کند . اگر فروشگاه امکان ارسال محصول به ایران را داشته باشد ، ما آدرس مشتری را به عنوان آدرس دریافت کننده وارد خواهیم کرد . در غیر این صورت در صورتی که استفاده از محصول خریداری شده با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشد، محصول ابتدا به آدرس شرکت ما ارسال و سپس ما برای شما پست خواهیم کرد .

پرداخت تمامی هزینه های گمرکی به عهده مشتری می باشد . چه محصول مستقیما توسط فروشگاه ارسال شود و چه به واسطه ی شرکت ما . در حال حاضر کم ترین هزینه ی گمرکی مبلغ ۲۰ هزار تومان می باشد . ولی اینترنشنال پِی وِی هیچ گونه مسئولیتی در قبال کم و یا زیاد شدن این مبلغ، که هنگام تحویل توسط مامور پست اخذ می شود، نخواهد داشت .

بله. در صورتی که استفاده از محصول مدنظر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشد، شما می توانید درخواست خرید محصول را برای ما ارسال کنید و ما مسئولیت ارسال محصول به آدرس شما را به عهده خواهیم گرفت.

بله. در صورتی که Event مدنظر شما امکان رزرو و یا خرید آنلاین را داشته باشد می توانید اطلاعات مورد نیاز را در اختیار ما قرار دهید و اینترنشنال پِی وِی به نمایندگی از شما درخواستتان را انجام خواهد داد .

جهت آگاهی از قیمت ها و کارمزدهای پرداخت های اینترنتی به صفحه ی پرداخت ها و خریدهای اینترنتی مراجعه نمایید .

وسترن یونیون هنوز هیچ شعبه ای در ایران ندارد بنابراین هیچ شرکت و یا فرد ایرانی در حال حاضر نمی تواند این ادعا را داشته باشد (شعبه ی وسترن یونیون بودن در ایران). ولی شرکت های ما در اروپا نماینده ی رسمی وسترن یونیون می باشند و شما می توانید از طریق این سامانه به طور مستقیم حواله های وسترن یونیون خود را پرداخت و یا دریافت نمایید .

برای پرداخت مبلغ ریالی حواله ها می توانید از طریق درگاه بانکی همین سامانه اقدام نمایید و یا با ارتباط با کارشناسان ما، شماره حساب های اینترنشنال پِی وِی را دریافت کرده و واریزی های خود را انجام دهید.

مدت زمانی که طول می کشد گیرنده ی حواله ی وسترن یونیون بتواند پول حواله شده را برداشت کند از چند دقیقه تا ۲-۳ روز می باشد که به روش پرداختی، کشور مقصد و واحد پول حواله شده بستگی دارد .

جهت آگاهی از قیمت ها و کارمزدهای حواله های وسترن یونیون به صفحه ی وسترن یونیون مراجعه نمایید .

وسترن یونیون برای انجام حواله، کارمزدهایی را تعریف کرده است که توسط خود Western Union دریافت می شود . مبلغ این کارمزدها به نحوه ی پرداخت و دریافت مبالغ حواله شده،کشور و واحد پول مقصد بستگی دارد.

برای مشاهده ی لیست کشورها و واحدهای پولی که توسط وسترن یونیون می توان حواله ارسال کرد، می توانید اینجا را کلیک کنید.

بله. شما می توانید با تماس با کارشناسان ما راهنمایی های لازم را در این خصوص دریافت کنید و اطلاعات مورد نیاز را در وب سایت مدنظرتان وارد کنید . هم چنین با داشتن یک کارت اعتباری بین الملل شخصی نیز می توانید درآمدهایتان را در کارت خودتان دریافت کنید .

بله. کافی است درخواست خود را از طریق ارسال تیکت و یا تماس با کارشناسان با ما مطرح کنید و پس از اعلام شماره حساب، معادل ریالی ارزهای موجود در کارتتان را از ما دریافت نمایید.

بله. در سرویس هایی که امکان تعریف Credit Card برای دریافت وجوه وجود دارد می توانید اطلاعات کارت های صادرشده توسط اینترنشنال پِی وِی را وارد نمایید .

بله. کافی است درخواست خود را از طریق ارسال تیکت و یا تماس با کارشناسان با ما مطرح کنید و پس از اعلام شماره حساب، معادل ریالی دلارهای پی پالی را از ما دریافت نمایید. جهت آگاهی از قیمت ها و کارمزدهای دلارهای پی پالی به صفحه ی نقد کردن درآمد ارزی مراجعه نمایید .